Kontakt z animatorami i doradcami wg. obszarów

 

Miasto Gliwice: animatorzy i doradcy są dostępni osobiście od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 pod adresem Gliwice, ul. Kościuszki 35
Animatorzy i doradcy:
Katarzyna Bąk tel.: 32 238-81-67 e-mail: k.bak@gcop.gliwice.pl
Łukasz Gorczyński tel.: 32 238-81-67 e-mail: l.gorczynski@gcop.gliwice.pl
Tomasz Pawłowski tel.: 32 238-81-67 e-mail: t.pawlowski@gcop.gliwice.pl
Specjaliści ds. ekonomii społecznej:
Adam Dersiewicz tel.: 32 238-81-67 e-mail: a.dersiewicz@gcop.gliwice.pl
Miasto Tychy, miasto Zabrze oraz powiat gliwicki: animatorzy i doradcy są dostępni osobiście w:
każdy drugi wtorek miesiąca od 10:00 do 12:00 pod adresem Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu przy ul. Brodzińskiego 4
każdą drugą środę miesiąca od 10:00 do 12:00 w Tychach przy ul. Barona 30 sala 209-2
dodatkowo możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami:
Animatorzy i doradcy:
Katarzyna Loska-Szafrańska tel.: 501 696 644 e-mail: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl
Zofia Kastelik-Krzyżowska tel.: 501 696 644 e-mail: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl
Piotr Stoły tel.: 501 696 644 e-mail: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl
Ilona Opaszowska tel.: 501 696 644 e-mail: fres@ekonomiaspoleczna.org.pl
Miasto Jaworzno i Mysłowice: animatorzy i doradcy są dostępni osobiście w:
Jaworzno, ul. Grunwaldzka 235, pok.310 – poniedziałek – piątek: 9.00 – 15.00, środa: 9.00 – 17.00,
Mysłowice, ul. Grunwaldzka 22 (wejście od strony Placu Wolności 8) – poniedziałek, środa, piątek: 10.00 – 12.00, wtorek, czwartek: 15.00 – 17.00
dodatkowo możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami:
Animatorzy:
Wioleta Hutniczak (Mysłowice)  tel.: 793 991 321 e-mail: owis@interia.eu
Małgorzata Wontorska (Jaworzno) tel.: 32 615 09 78 e-mail: owis@interia.eu
Doradcy:
Zdzisława Garbat tel.: 608 089 140 e-mail: owis@interia.eu
Tatiana Hapek tel.: 883 452 600 e-mail: owis@interia.eu
Powiat bieruńsko-lędziński, mikołowski, pszczyński: animatorzy i doradcy są dostępni osobiście w:
poniedziałek w godzinach od 11:00 do 15:00 pod adresem: ul. Jana Pawła II 1/2, 43-190 Mikołów
środę w godzinach od 11:00 do 15:00 pod adresem: Pszczyna, ul. Bogedaina 24,
dodatkowo możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami:
Animatorzy:
Piotr Bańczyk tel.: 607 703 274 e-mail: piotr.banczyk@csr.biz.pl
Justyna Tulaja tel.: 602 397 937 e-mai: justyna.tulaja@csr.biz.pl
Doradcy kluczowi:
Sabina Kontny tel.: 607 929 646 e-mail: sabina.kontny@csr.biz.pl
Justyna Tulaja tel.: 602 397 937 e-mai: justyna.tulaja@csr.biz.pl
Sandra Mikołajczyk tel.: 534 216 942 e-mai: sandra.mikolajczyk@csr.biz.pl
Doradca biznesowy:
Mateusz Eichner tel.: 501 652 157 e-mail: mateusz.eichner@csr.biz.pl
Specjaliści ds. ekonomii społecznej:
Maria Kamyk tel.: 531 135 512 e-mail: maria.kamyk@csr.biz.pl
Wioleta Sitko tel.: 32 720 23 16 e-mail: wioleta.sitko@csr.biz.pl
Specjaliści ds. wsparcia przedsiębiorstw społecznych:
Andrzej Walas tel.: 791 233 632 e-mail: andrzej.walas@csr.biz.pl
Miasto Dąbrowa Górnicza:animatorzy i doradcy są dostępni osobiście:
od poniedziałku to czwartku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w każdy piątek od 18:00 pod adresem: ul. Sienkiewicza 6A
Animatorzy i doradcy:
Magdalena Mike tel.: 668 573 952, 602 502 478 e-mail: inkubator.dg@gmail.com
Aleksandra Nadolna tel.: 668 573 952, 602 502 478 e-mail: inkubator.dg@gmail.com
Kaja Jagodzińska tel.: 668 573 952, 602 502 478 e-mail: inkubator.dg@gmail.com
Biuro ROWES:
Kierownik ROWES:
Piotr Bańczyk tel.: 32 720 23 16 e-mail: piotr.banczyk@csr.biz.pl
Główny specjalista ds. administracyjno-biurowych, koordynator biura projektu ROWES:
Maria Kamyk tel.: 32 720 23 16 e-mail: maria.kamyk@csr.biz.pl
Koordynator finansowy:
Aleksandra Kasza tel.: 32 720 23 16 e-mail: aleksandra.kasza@csr.biz.pl
stopka logotypy unijne